Modulul transceiver SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    Transmițătoare optice OPS551X3CDL40 de 10Gb / s 40KM SFP +

    Transmițătoarele OPS551X83CDL40 10G SFP + sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW pe 802.3ae și pot suporta o rată de date de la 1.25Gb / s la 11.1Gb / s. Diagnosticul digital este disponibil prin interfața I2C, așa cum este specificat în SFP + MSA . Caracteristici 1. Interfață optică serială de 10Gb / s compatibilă cu 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Interfață electrică compatibilă cu specificațiile SFF-8431 pentru modulul conectabil de 8,5 și 10 Gigabit cu factor de formă mic „SFP +” 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    Transmițătoare optice OPSP311X3CDL10 de 10Gb / s 1310nm Datacom SFP +

    Transmițătoarele optice OPSP311X3CDL10 sunt proiectate pentru interfețe optice seriale de 10 Gb / s pentru comunicații de date cu fibră single mode (SMF). Transmițătorul poate suporta 9.953 - 11.1Gb / s. Proiectele de receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru datacom. Caracteristici 1. Conectabil la cald 2. Interfață optică serială de 10 Gb / s 3. Distanță de până la 10 km 4. Conform SFP + MSA 5. Pachet SFP MSA cu conector LC duplex 6. M ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    Transceiver SFP conectabil cu lungime de undă scurtă de 10Gb / s OPSP851X3CDLM

    Transmițătoarele optice OPSP311X3CDL10 sunt proiectate pentru interfețe optice seriale de 10 Gb / s pentru comunicații de date cu fibră single mode (SMF). Transmițătorul poate suporta 9.953 - 11.1Gb / s. Proiectele de receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru datacom. Caracteristici ● Conectare la cald ● Interfață optică serială de 10 Gb / s ● Distanță de până la 10 km ● Conform SFP + MSA ● Pachet SFP MSA cu conector LC duplex ● Monitor de diagnosticare digital ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    Transmițătoare optice OPSP551X3CDL80 de 10Gb / s 80KM SFP +

    Transmițătoarele OPSP551X3CDL80 10G SFP + sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW pe 802.3ae și pot suporta o rată de date de la 1,25Gb / s la 11,1Gb / s. Diagnosticul digital este disponibil prin interfața I2C, așa cum este specificat în SFP + MSA . Caracteristici ● Interfață optică serială de 10Gb / s compatibilă cu 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Interfață electrică conformă cu specificațiile SFF-8431 pentru modulul conectabil de 8,5 și 10 Gigabit cu factor de formă mic „SFP +” ● 2 fire ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    Transmițătoare optice SFP + BIDI de 10Gb / s OPSB321X3CDL10

    Transmițătoarele optice OPSPB321X3CDL10 sunt proiectate pentru interfețe optice seriale de 10 Gb / s pentru comunicații de date cu fibră monomodă (SMF). Transmițătorul poate suporta 9.953 - 11.1Gb / s. Proiectele de receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru datacom. Caracteristici ● Conectare la cald ● Interfață optică serială de 10 Gb / s ● Distanță de până la 80 km ● Conform SFP MSA ● Pachet SFP MSA cu conector LC duplex ● Monit ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    Transmițătoare optice SFP + Bidi de 10Gb / s OPSPB231X3CDL10

    Transmițătoarele optice OPSPB321X3CDL10 sunt proiectate pentru interfețe optice seriale de 10 Gb / s pentru comunicații de date cu fibră monomodă (SMF). Transmițătorul poate suporta 9.953 - 11.1Gb / s. Proiectele de receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru datacom. Caracteristici ● Conectare la cald ● Interfață optică serială de 10 Gb / s ● Distanță de până la 80 km ● Conform SFP MSA ● Pachet SFP MSA cu conector LC duplex ● Monit ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    Transmițătoare optice XFP multi-rate de 10Gb / s 1550nm OPXP551X3CDL40

    Transmițătoarele XFP OPXP551X3CDL40 10G 1550nm sunt proiectate pentru Ethernet 10G 10G BASE-ER / EW pe 802.3ae și 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 și pot suporta o rată de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. Diagnosticarea digitală este disponibilă prin interfața I2C, așa cum se specifică în XFP MSA. Proiectele de emisie-receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9,95Gb / s la 11,1Gb / s ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    Transmițătoare optice XFP multi-rate de 10Gb / s 1310nm OPXP311X3CDL10

    Transmițătoarele XFP OPXP311X3CDL10 10G 1310nm sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW pe 802.3ae și 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 și pot suporta viteze de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. diagnosticarea este disponibilă prin interfața I2C, după cum se specifică în XFP MSA. Proiectele de emisie-receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9,95Gb / s la 11,1Gb / s ● Mai jos ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    Transmițătoare optice XFP multi-rate de 10Gb / s 850nm OPXP851X3CDLM

    Transmițătoarele XFP OPXP851X3CDLM 10G 850nm sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW pe 802.3ae și pot suporta o rată de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. Diagnosticul digital este disponibil prin interfața I2C, așa cum este specificat în XFP MSA.Proiectele de receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9,95Gb / s la 11,1Gb / s ● Consum de energie sub 2,5W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm transmițătoare optice XFP multi-rate OPXP551X3CDL80

    Transmițătoarele XFP OPXP551X3CDL80 10G 1550nm sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW pe 802.3ae și 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 și pot suporta o rată de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. diagnosticarea este disponibilă prin interfața I2C, după cum se specifică în XFP MSA. Proiectele de emisie-receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9.95Gb / s la 11.1Gb / s ● Fii ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Transmițătoare optice XFP multi-rate Bidi de 10 GB / s OPXPB321X3CDL10

    Transmițătoarele OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI sunt proiectate pentru Ethernet 10G 10G BASE-LR / LW pe 802.3ae și 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 și pot suporta viteze de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. Diagnosticarea digitală este disponibilă prin interfața I2C, așa cum se specifică în XFP MSA. Proiectele de emisie-receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9.95Gb / s la 11.1Gb / s ● Mai jos ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    Transmițătoare optice XFP multi-rate Bidi de 10 GB / s OPXPB231X3CDL10

    Transmițătoarele OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI sunt proiectate pentru 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW pe 802.3ae și 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 și pot suporta viteze de date de la 9.953Gb / s la 11.1Gb / s. diagnosticarea este disponibilă prin interfața I2C, după cum se specifică în XFP MSA. Proiectele de emisie-receptoare sunt optimizate pentru performanțe ridicate și rentabile pentru a furniza clienților cele mai bune soluții pentru aplicațiile de date și telecomunicații. Caracteristici ● Conectare la cald ● Suport rate de biți de la 9.95Gb / s la 11.1Gb / s ● Mai jos ...