Receptor optic prin satelit

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    Receptor optic CATV și satelit

    Caracteristici 1. Cu detector optic de înaltă sensibilitate. 2. Este o întruchipare a produselor de conectare prin fibră de satelit CATV și L-band de înaltă tehnologie 3. Poate fi recepționată într-o fibră optică cu semnale digitale și analogice de 47 ~ 2600MHz prin satelit și CATV. 4. Instalare simplă; Este convenabil pentru utilizator să îl instaleze. 5. Puterea de intrare de la + 0 ~ -13dBm. 6. Are o bună capacitate de rezistență la interferențe electromagnetice. 7. Performanță ridicată, dar preț scăzut. Diagrama Parametri de lucru optic ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Receptor optic CATV și satelit încorporat WDM

    Caracteristici 1. Cu detector optic de înaltă sensibilitate. 2. Este o întruchipare a produselor de conectare prin fibră de satelit CATV și L-band de înaltă tehnologie 3. Poate fi recepționat într-o fibră optică cu semnale digitale și analogice de 47 ~ 2600MHz prin satelit și CATV. 4. Instalare simplă; Este convenabil pentru utilizator să îl instaleze. 5. Puterea de intrare de la + 0 ~ -13dBm. 6. Are o bună capacitate de rezistență la interferențe electromagnetice. 7. Performanță ridicată, dar preț scăzut. Diagrama Parametri Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Receptor optic satelit ZSR2600M

    Caracteristici (1) Adoptă detectorul optic de înaltă sensibilitate ca componentă cheie, -8dBm care primește sensibilitatea (2) Carcasă din aluminiu montată pe perete. (3) Compatibil cu FTTx PON Tech (4) Bună disipare de căldură (5) Pentru rețele HFC cu mai mulți utilizatori (6) Compatibil cu FTTx PON Tech Parametru tehnic Element Indici Observație Min Typ Typ Max Caracteristici optice Lungime de undă de funcționare nm 1200 1600 Responsivitate A / W ≥0.9 Primirea intervalului de putere optică dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD Receptor optic satelit cu bandă L încorporat WDM

    Rezumatul produsului ZSR2600MD Receptorul optic prin satelit cu bandă L este produsul special conceput special pentru fibra FTTH / WDM către structura rețelei de acasă. Cu carcasă mică, structură de circuit intern compactă și rezonabilă și indicatori de performanță excelenți. Este prima alegere pentru zona rezidențială și rețeaua de fibră optică de acasă. CWDM încorporat, lungimea de undă de operare RFTV este de 1550nm. Treceți lungimea de undă 1310 / 1490nm. Poate fi conectat cu EPON, GPON și ONU. Caracteristici de performanță ■ Pentru ...