Transmisie SAT-IF CATV

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    Receptor optic CATV și satelit

    Caracteristici 1. Cu detector optic de înaltă sensibilitate. 2. Este o întruchipare a produselor de conectare prin fibră de satelit CATV și L-band de înaltă tehnologie 3. Poate fi recepționată într-o fibră optică cu semnale digitale și analogice de 47 ~ 2600MHz prin satelit și CATV. 4. Instalare simplă; Este convenabil pentru utilizator să îl instaleze. 5. Puterea de intrare de la + 0 ~ -13dBm. 6. Are o bună capacitate de rezistență la interferențe electromagnetice. 7. Performanță ridicată, dar preț scăzut. Diagrama Parametri de lucru optic ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Transmițător optic Micro CATV și SAT-IF Seria ZST

    Descriere Transmițătoarele optice mini satelit din seria ZST pot fi împărțite în ZST1310M (1310nm) și ZST1550M (1550nm) în funcție de diferența de lungime de undă, puterea optică de ieșire este 0-10dBm opțional. Caracteristici 1. Proiectat pentru rețelele FTTH. 2. Liniaritate ridicată, potrivit pentru aplicații CATV și SAT-IF. 3. Liniaritate și planeitate excelente. 4. Pierderi mari de revenire din fibră single-mode 5. Folosirea dispozitivelor active amplificator GaAs. 6. Tehnologie ultra redusă de zgomot. 7. Dimensiuni mai mici și instalare mai ușoară. 8. LED-ROȘU f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    Transmițător optic CATV și satelit (ZST9526)

    Descrierea produselor Transmițătorul optic prin satelit ZST9526 adoptă un laser DFB cu fluture de înaltă linearitate, care este modulat direct pentru a transmite semnalul 47-862MHz și 950 ~ 2600MHz într-o singură fibră. Poate alege lungimea de undă standard ITU pentru sistemul DWDM pentru a extinde și actualiza rețelele. Poate fi amplificat de EDFA și EYDFA pentru un sistem imens FTTH. Poate fi compatibil cu orice tehnologie FTTx PON pentru a realiza combinația dintre CATV, DVB-S, Internet și FTTH. ZST9526 Transmițător optic prin satelit și ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Receptor optic CATV și satelit încorporat WDM

    Caracteristici 1. Cu detector optic de înaltă sensibilitate. 2. Este o întruchipare a produselor de conectare prin fibră de satelit CATV și L-band de înaltă tehnologie 3. Poate fi recepționat într-o fibră optică cu semnale digitale și analogice de 47 ~ 2600MHz prin satelit și CATV. 4. Instalare simplă; Este convenabil pentru utilizator să îl instaleze. 5. Puterea de intrare de la + 0 ~ -13dBm. 6. Are o bună capacitate de rezistență la interferențe electromagnetice. 7. Performanță ridicată, dar preț scăzut. Diagrama Parametri Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Receptor optic satelit ZSR2600M

    Caracteristici (1) Adoptă detectorul optic de înaltă sensibilitate ca componentă cheie, -8dBm care primește sensibilitatea (2) Carcasă din aluminiu montată pe perete. (3) Compatibil cu FTTx PON Tech (4) Bună disipare de căldură (5) Pentru rețele HFC cu mai mulți utilizatori (6) Compatibil cu FTTx PON Tech Parametru tehnic Element Indici Observație Min Typ Typ Max Caracteristici optice Lungime de undă de funcționare nm 1200 1600 Responsivitate A / W ≥0.9 Primirea intervalului de putere optică dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD Receptor optic satelit cu bandă L încorporat WDM

    Rezumatul produsului ZSR2600MD Receptorul optic prin satelit cu bandă L este produsul special conceput special pentru fibra FTTH / WDM către structura rețelei de acasă. Cu carcasă mică, structură de circuit intern compactă și rezonabilă și indicatori de performanță excelenți. Este prima alegere pentru zona rezidențială și rețeaua de fibră optică de acasă. CWDM încorporat, lungimea de undă de operare RFTV este de 1550nm. Treceți lungimea de undă 1310 / 1490nm. Poate fi conectat cu EPON, GPON și ONU. Caracteristici de performanță ■ Pentru ...