Cablu de legatura

  • ST Single Mode Patch Cord

    Cablu de patch-uri ST Single Mode

    Acest cablu de patch-uri ST Single Mode este unul dintre conectorii din seria MT. Ferulele din serie utilizează două orificii de ghidare cu un diametru pe fața capătului inelului și știftul de ghidare pentru o conexiune precisă. În plus, poate fi procesat pentru a produce diverse forme de jumperi. Designul compact al conectorului permite jumperului să aibă un număr mare de nuclee și o dimensiune mică. Pe de altă parte, acest cablu de patch-uri ST Single Mode poate fi utilizat pe scară largă în medii de linie de fibră optică integrate de înaltă densitate ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Cablu de patch-uri din modul unic la fibră multimodă

    Acest cablu de patch-uri din fibră de mod unic către multimod este special conceput pentru a face cabluri de patch-uri de la dispozitiv la conexiunea de cablare a fibrelor optice. Acest strat protector mai gros este utilizat în general pentru conexiunea dintre emițătorul optic și cutia de borne. În comparație cu cablul obișnuit de pe piață, cablul nostru de patch-uri din fibră de mod unic la multimod este echipat cu avantajul unei repetabilități bune, a unei performanțe bune între mufe și a unei stabilități bune la temperatură. Pe de altă parte, este și real ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    Cablul de patch-uri SC Single SC

    Acest cablu de patch-uri SC în mod unic are două găuri de ghidare cu diametru pe fața capătului inelului și știftul de ghidare pentru o conexiune precisă. Este foarte ușor de instalat și nu este nevoie de întreținere. În plus, poate fi procesat pentru a produce diverse forme de jumperi MPO. Echipat cu un proces avansat, cablul nostru de patch-uri SC la SC poate fi utilizat pe scară largă în medii de linie de fibră optică integrate de înaltă densitate în procesul de cablare, asigurând o funcționare de mare viteză. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Cablul de patch-uri SC Single LC

    Acest cablu patch patch SC către LC este conectat la sistemul de transmisie optică, care realizează funcția de comunicare prin cuplare optică și nu există nimic în formatul de codare al semnalului. În comparație cu cablul obișnuit de pe piață, cablul nostru de patch-uri SC în mod unic are avantajele de a oferi o transmisie de date cu latență foarte mică și de a susține o tensiune de alimentare ultra-largă. Echipat cu o protecție excelentă a puterii și comutare automată, suportă un ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Cablu de patch-uri din fibră optică MTRJ la MTRJ

    Acest cablu de patch-uri MTRJ către MTRJ este echipat cu o structură de protecție, care realizează funcția de a preveni deteriorarea mediului înconjurător asupra fibrelor optice, cum ar fi apa, focul, șocul electric etc. Centrul este nucleul de sticlă care transmite lumina. Într-o fibră multimodală, miezul are un diametru, care este aproximativ echivalent cu grosimea unui fir de păr uman. Miezul din fibră monomod are un diametru. Exteriorul miezului este înconjurat de un plic de sticlă cu un indice mai mic de ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Cablu de patch-uri din fibră de mod unic LC la LC

    Acest cablu de patch-uri din fibră de mod unic LC la LC poate fi o facilitate ideală pentru conectarea cadrului de distribuție a fibrelor optice și a soclului de informații optice la comutator, conexiunea dintre comutatoare, conexiunea dintre comutator și computer și conexiunea dintre mufa de informații optice și computerul. Echipat cu performanțe ridicate, cablul nostru de patch-uri din fibră de mod unic LC la LC poate fi aplicat subsistemului de gestionare. Datorită dimensiunii și greutății adecvate, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Cablu de patch-uri cu fibră optică LC Single Mode

    Acest cablu de patch-uri LC Single Mode este potrivit în special pentru medii de patch-uri de densitate mare. Comparativ cu cablul obișnuit de pe piață, acest cablu este echipat cu un conector ultra-mic, care economisește mai mult spațiu în comparație cu jumperul normal al cablului, fără a afecta tracțiunea. Și învelișul cozii miniaturale al conectorului este mai scurt decât învelișul cozii conectorului LC convențional, ceea ce economisește mai mult spațiu pentru gestionarea dulapului. Datorită performanțelor ridicate, cablul nostru de patch-uri LC Single Mode are un ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    Cablu de patch-uri în mod unic FC

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector FC la FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 9 / 125μm Culoare galben Lustruire APC la APC Material sacou PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector ST la ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC la SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector SC la SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM4 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO la LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Cablurile MPO la LC Breakout sunt cea mai bună alegere pentru rețelele de fibră de înaltă densitate. Este conceput special pentru aplicații ethernet rapide, canale de fibră, centre de date și aplicații Ethernet gigabit. Acest cablu de cabluri de 12 fibre este utilizat pentru conectarea (6) SFP + într-un panou adaptor MPO și portbagaj MPO. Specificație Conector A MPO Femelă (fără pini) Conector B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Lungime de undă 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distanță 100m la 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Cablu de patch-uri MTP OM4

    Cablul de fibră optică multimod OM4 de 50 / 125μm multimod este mai puțin atenuat atunci când este îndoit sau răsucit în comparație cu cablurile tradiționale din fibră optică și acest lucru va face instalarea și întreținerea cablurilor de fibră optică mai eficiente. De asemenea, poate economisi mai mult spațiu pentru cablarea dvs. de înaltă densitate în centre de date, rețele de întreprindere, cameră de telecomunicații, ferme de servere, rețele de stocare în cloud și în orice locuri sunt necesare cabluri de patch-uri de fibră. Acest cablu de fibră optică multimod OM4 50/125 este ideal pentru co ...