Cablu de patch-uri cu fibră optică multimod

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificații Conector ST la ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC la SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector SC la SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM4 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO la LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Cablurile MPO la LC Breakout sunt cea mai bună alegere pentru rețelele de fibră de înaltă densitate. Este conceput special pentru aplicații ethernet rapide, canale de fibră, centre de date și aplicații Ethernet gigabit. Acest cablu de cabluri de 12 fibre este utilizat pentru conectarea (6) SFP + într-un panou adaptor MPO și portbagaj MPO. Specificație Conector A MPO Femelă (fără pini) Conector B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Lungime de undă 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distanță 100m la 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Cablu de patch-uri MTP OM4

    Cablul de fibră optică multimod OM4 de 50 / 125μm multimod este mai puțin atenuat atunci când este îndoit sau răsucit în comparație cu cablurile tradiționale din fibră optică și acest lucru va face instalarea și întreținerea cablurilor de fibră optică mai eficiente. De asemenea, poate economisi mai mult spațiu pentru cablarea dvs. de înaltă densitate în centre de date, rețele de întreprindere, cameră de telecomunicații, ferme de servere, rețele de stocare în cloud și în orice locuri sunt necesare cabluri de patch-uri de fibră. Acest cablu de fibră optică multimod OM4 50/125 este ideal pentru co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Cablu MTP la LC 12 Fibre OM3 Fanout

    1.0.35dB Ultra Low IL cu conectori USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL cu conectori LC. 2. Fibrele Corning sau YOFC sunt proiectate pentru a trece ISO, IEC, RoHS. etc. standarde. 3. Cablul de fibră insensibilă la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. 4. Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector A MTP Femelă Conector B LC Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Color Jacket Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC la SC OM1 Cablu de patch duplex

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector SC la SC Jachetă OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modul Fibre 62,5 / 125μm Culoare jachetă Portocaliu Lustruire UPC la UPC Material Jachetă PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC la SC OM2 Duplex Patch Cord

    Acest cablu de patch-uri cu fibră optică multimode vine cu material de înaltă performanță pentru jachete, care are o durată de viață mai lungă pentru utilizare. În plus, este mai puțin atenuată atunci când este îndoită sau răsucită în comparație cu cablurile tradiționale din fibră optică, făcând astfel instalarea și întreținerea cablurilor din fibră optică mai eficiente. Există trei tipuri de materiale pentru jachete, inclusiv PVC (OFNR), OFNP, LSZH, iar oamenii ar putea avea o alegere mai bună în funcție de nevoile lor. Aspectul strălucitor și portocaliu poate ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC la SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector SC la SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC la LC OM4 cablu patch duplex

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector LC la LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM4 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    Cablu de patch duplex LC la LC OM3

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector LC toLC Jachetă OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Color Jacket Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    Cablu de patch duplex LC la LC OM2

    1. Produsul adoptă ace ceramice importate și importă cabluri de fibră optică de înaltă calitate. 2. Introduceți o tehnologie străină avansată de măcinare și echipamente de măcinare pentru a asigura abaterea de centrare a fibrei, concavul fibrei, suprafața fibrei fără zgârieturi și defecte și parametrii razei de curbură a feței de capăt ceramice îndeplinesc standard. 3. Pierderea de inserție este mică, pierderea de revenire este mare, interschimbabilitatea este bună, inserția repetată și r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC la LC OM1 cablu patch duplex

    · Îndeplinește EIA / TIA 604-2 cu virulă ceramică pentru rețele de cablare de mare viteză. · Cablul imprimat ajută la clarificarea și recunoașterea diferitelor cabluri. · Ferulă ceramică zirconiu Optimal IL și RL. · Cablul de fibre insensibile la îndoire arată o performanță excelentă în ceea ce privește rezistența. · Pachetul de carton K = K oferă protecție maximă pentru articolele dvs. Specificație Conector LC la LC Jachetă OD 1,2 / 1,8 / 2,0 / 3,0 mm Fibre Mode 62,5 / 125μm Culoare jachetă Portocaliu Lustruire UPC la UPC Material jachetă PVC (OFNR), ...