Comutator Ethernet1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet la 2 Fibre Switch Model ZJ-1000228-S20

    Switch-ul cu 8 porturi 1000Mbps Ethernet la 2 fibre este 1000BASE-FX Ethernet cupru media la 1000Base-TX fibra. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • 8 porturi 100 / 1000M Ethernet + comutator fibra 2 porturi, SC • Auto-negociere pe jumătate sau full duplex • Auto-negociere 100 / 1000Mbps pentru portul de cupru • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 porturi 1000Mbps Ethernet la 1 comutator de fibră Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch este 1000BASE-FX Ethernet cupru media la 1000Base-TX fibra. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 port Fibre Switch, SC • Auto-negociere pe jumătate sau full duplex • 100 / 1000Mbps auto-negociere pentru portul de cupru • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 porturi 1000Mbps Ethernet la comutator de fibră ZJ-1000204-S20

    2 porturi 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch este 1000BASE-FX Ethernet cupru media la 1000Base-TX fibra. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre Switch, SC • Auto-negociere pe jumătate sau full duplex • 100 / 1000Mbps auto-negociere pentru portul de cupru • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porturi 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch Model ZJ-1000102-25

    2 porturi 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre Switch este 1000BASE-FX Ethernet cupru media la 1000Base-TX fibra. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • Ethernet 2 porturi 100 / 1000M + comutator fibra 1 port, modul dual dual fibra • Auto-negociere duplex sau full duplex • Auto-negociere 100/1000 Mbps pentru ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    Comutator Ethernet administrat 24 porturi L2 / L3 ZJ8300-28G-4TF

    Comutator Ethernet de gestionare 24 port L2, oferă capacitate de comutare de 350 Gbps, performanță maximă; Având o performanță de redirecționare de 96Mpps, redirecționarea vitezei firului L2 / L3. Designul modular oferă 24 de porturi 10/100 / 1000M fibra Ethernet RJ45 și 4 porturi slot 10G SFP +, 1 port Consolă. Oferiți o lățime de bandă suficientă pentru agregare și schimb de date de bază. Utilizatorii pot alege porturile 10G în funcție de cerere, pentru a asigura o funcționare stabilă a rețelei și echilibrarea încărcării. Comutator de gestionare L2 10G cu bandă mare ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet la Fibre Switch Model ZJ-100108-25

    Comutatorul de fibră optică 10 / 100M este un suport de cupru Ethernet 100BASE-FX la fibra 100Base-TX. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • 8 porturi 10 / 100M Ethernet + 1 port Fibre Switch, Single Mode Dual Fiber • Auto-negociere pe jumătate sau full duplex • 10/100 Mbps auto-negociere pentru portul de cupru • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 porturi 10 / 100Mbps Ethernet + comutator cu fibra optică cu 2 porturi Model ZJ-100204-25

    Comutatorul de fibră optică 10 / 100M este un suport de cupru Ethernet 100BASE-FX la fibra 100Base-TX. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • Ethernet cu 4 porturi 10 / 100M + comutator de fibră cu 2 porturi, fibră dublă single mode • Auto-negociere duplex sau full duplex • Auto-negociere 10/100 Mbps pentru portul de cupru • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet la Fibre Switch Model ZJ-100104-25

    Comutatorul de fibră optică 10 / 100M este un suport de cupru Ethernet 100BASE-FX la fibra 100Base-TX. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • Ethernet cu 4 porturi 10 / 100M + comutator de fibră 1 port, fibră dublă single mode • Auto-negociere duplex sau full duplex • Auto-negociere 10/100 Mbps pentru portul de cupru • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 porturi 10 / 100Mbps Ethernet Fibre Switch Model ZJ-100102-25

    2 porturi 10 / 100Mbps Ethernet Fibre Switch este 100BASE-FX Ethernet cupru media la 100Base-TX fibra. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Distanța de transmisie a comutatorului de fibră până la 120 km. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone. Caracteristici • Ethernet cu 2 porturi 10 / 100M + comutator cu 1 port cu fibră, modul dual cu fibră unică • Auto-negociere pe jumătate sau duplex complet • Auto-negociere cu 10/100 Mbps pentru cupru ...