Convertor media 10M / 100M

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    Convertor 2 porturi Ethernet la fibră media ZJ-100102-25

    Convertorul media 10 / 100M convertește fibra 100BASE-FX în mediul de cupru 100Base-TX sau invers. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Media Converter distanță de transmisie de până la 120KM. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone sau montat în șasiu de conversie media 2U 14 slot cu sursă de alimentare centralizată. Specificații • 10 / 100M 2 Port Ethernet la Fibra Media Converter • Jumătate sau complet ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    Convertor media cu o singură fibră 1000Mbps ZJ-GS03A / B

    Convertorul media 10/100 / 1000M convertește fibra 1000BASE-FX în mediu cupru 1000Base-TX sau invers. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Media Converter distanță de transmisie de până la 120KM. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone sau montat în șasiu de conversie media 2U 14 slot cu sursă de alimentare centralizată. Caracteristici • Convertor media 10/100 / 1000M, Single Mode Single Fiber • Half jum ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    Convertor dual media fibra 1000Mbps ZJ-GS-03

    Convertorul media 10/100 / 1000M convertește fibra 1000BASE-FX în mediu cupru 1000Base-TX sau invers. Oferiți o soluție ușoară și economică pentru a actualiza o rețea bazată pe cupru la fibră optică pentru a extinde acoperirea semnalului. Media Converter distanță de transmisie de până la 120KM. Design plug-and-play, ușor de instalat. Poate fi folosit ca stand-alone sau montat în șasiu de conversie media 2U 14 slot cu sursă de alimentare centralizată. Caracteristici • Convertor media 10/100 / 1000M, Fibra duală monomodală • Jumătate sau ...